אודות

אודות אחסון בטוחחברת אחסון בטוח נוסדה לאחר רזומה עשיר בתחום ההובלות. כמו כל חברה מתחילה, גם אנחנו בתחילת הדרך אחסנו את המוצרים של לקוחותינו במחסנים עצמאיים קטנים יחסית. עם הזמן וככל שהביקוש עלה, היינו חייבים לשפר את הבסיס אותו אנו נותנים ללקוחות שלנו – ובעמל רב הקמנו מחסנים שעונים בצורה הטובה ביותר על הדרישות והתקנות הגבוהות ביותר בענף ההובלות והאחסנה.

מחסנים להשכרה – אחסון תכולת דירה ללא דאגות

אם חיפשת אחסנה נוחה הגעת למקום הנכון: באחסון בטוח מחסנים להשכרה ממוקמים בראשל”צ מערב (על איילון) כך שהגישה לאחסנה קלה ומהירה ואין צורך לנוסע מחוץ לעיר או למושבים. המבנה שלנו מבטון שבתוכו מחולק למחסנים בכל מיני גדלים. כל מחסן הוא יחידה נפרדת ופרטית כאשר כל מחסן נעול ב-2 מנעולים.
אחד בידינו ואחד בידי הלקוח. במקום קיימת מערכת איוורור מתקדמת, שמירה ואבטחה, סדר ונקיון באופן קבוע וריסוס שנערך על ידי מדביר מקצועי אחת לחודש. והכי חשוב- שקיפות מלאה ושרות ללא דופי תמיד.
לחברה שלו שירותי אחסנה עבור כל צורך החל מאחסון תכולת בית, אחסנת משרדים, אחסנה לסטודנטים, אחסנת ציוד, אחסון רהיטים ועוד…

ההובלות שלנו – ניסיון ואמינות

חברות הובלות הגלגל מספקת מענה מקיף בתחום ההובלות כבר למעלה מ-40 שנה. אנו לא מאמינים בכל נושא השיווק, כאשר מרבית לקוחותינו מגיעים על ידי המלצות של לקוחות מרוצים שהתנסו והבינו כי אנו מספקים להם את השירות הטוב ביותר – כך שבסיס הצלחתנו הוא לספק את השירות הטוב ביותר, ולדאוג כי נמשיך לקבל המלצות חמות. על מנת שנוכל לתת לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר, אנו לא נותנים הצעות מחיר בע”פ – אלה מגיעים לבית הלקוחות בוחנים את הצרכים ומספקים לכם את הצעת המחיר הטוב ביותר עבור השירותים השונים אותם נוכל לספק לכם – הובלה, אריזה או אחסנה.

תפריט נגישות

Call Now Button