שירותי הובלה

שירותי הובלהאנו מעניקים ללקוחות עסקים או פרטיים שירותי הובלה מקצועיים מעל 40 שנה. חברת הבת שלנו “הובלות הגלגל” מוכנה עם צי רכבים ועם עובדים מיומנים לבצע כל הובלה ברחבי הארץ.
חודשי יולי אוגוסט הם החודשים העמוסים ביותר מבחינת מעברי דירה – רוב החוזים מסתיימים בחודשים החמים האלו ומחייבים רבים, ובעיקר סטודנטים וצעירים, לעבור לדירות ולבתים חדשים. נקודה זאת מתגברת נוכח מצוקת הדיור באזור המרכז והעובדה כי רבים מחליפים דירות פעם בשנה. זוהי הסיבה כי השוק מציע הרבה חברות או אנשים פרטיים המבצעים הובלות דירות ויש לברור אותם בקפידה.
שירותי הובלה הוא תחום מבוקש מאוד, אשר מציף את השוק במקצוענים לצד חובבנים. צעירים רבים המתקשים להתמודד כלכלית עם כל הקשור במציאת דירה ואחזקתה נאלצים לפנות לא אחת אל “חאפרים” בתחום, אך החלטה שגויה זאת עולה להם בעוד כסף, בזמן יקר ובעוגמת נפש. זוהי הסיבה אשר חברת הובלות טובה ואמינה כמו שלנו עוברות מפה לאוזן, מלקוח מרוצה אחד לשני אשר עשה שימוש בשירותי הובלה שלנו. לרוב גם מדובר על לקוחות נאמנים שיבצעו את כל מעברי הדירה העתידיים אצלנו כולל, אחסנה, אריזה או סידור הבית במידת הצורך.

אנו נותנים הצעת מחיר במען שלכם

אנו מקפידים על מתן הצעת מחיר לפני ההובלה, לאחר ביקור בדירה ובירור מה יש להעביר, על כמה קרטונים מדובר והאם קיימים חפצים או ריהוט מיוחד. כמו כן, תשומת לב שלנו מוקדשת לריהוט שיש לפרקו או לשנעו דרך החלון, לקיומה או היעדר של מעלית וכמובן למרחק בין הדירה הישנה לחדשה. אנו עומדים בהצעת המחיר אשר נתנו ללקוח ולא יקרה לעולם מצב לעלות את המחיר ברגע האחרון, במצב שבו הלקוח חסר אונים וחייב לבצע את הובלה.
אנו תמיד עומדים בלוח הזמנים שנקבע
עמידה בזמנים היא אחד המאפיינים החשובים ביותר של שירותי הובלה – אי עמידה בזמנים עשויה לשבש את התנהלות יום המעבר כולו, ולהשפיע לא רק על הלקוח אלא גם על הדייר אשר עומד להיכנס לדירה שממנה עוברים ועל הדייר שעומד לצאת מהדירה החדשה. לצערנו, לא חסרים מצבים בהם חברת הובלות חובבנית איחרה בשעות רבות או לא הגיעה כלל ואילצה את הלקוח לנסות ולמצוא פתרון לכל הקרטונים והריהוט שלו.

אנו דואגים ושומרים על החפצים שלכם

אם יקרים לכם הרהיטים והחפצים שלכם טוב עשיתם שפניתם עלינו כי אנו מעניקים שירותי הובלה עם ביטוח על המעבר דירה בלי כאבי ראש. חברת הובלות חובבנית תעסיק צוות חובבני אף הוא אשר סביר כי לא יתייחס בעדינות הדרושה לחפצים מסוימים. כך תמצאו עצמכם פורקים שברי זכוכיות במקום אגרטל עתיק, מגלים שריטות על הכורסה היקרה ומוציאים חפצים אשר עוקמו ונחבלו במהלך הנסיעה. לחפצים אלו יש ערך סנטימנטאלי גדול ואין תחושה מתסכלת יותר מפגיעה מיותרת וחובבנית בהם.
הצוות האדיב והמיומן של שירותי הובלה שלנו יודעים להתמודד עם כל תכולת בית או משרד, עם חפצים מיוחדים, לפרוק את הקרטונים בחדרים המיועדים להם ולעמוד בזמנים. לרוב תביא עמה חברת הובלות זאת גם בדים וניילונים לשמירה על ריהוט עדין או שביר בכדי שלא ייפגעו. פנייה לחברה שלנו תבטיח מעבר דירה מהיר ויעיל, ללא תקלות שונות ומיותרות.

תפריט נגישות

Call Now Button