שאלות ותשובות על אחסנה

שאלות ותשובות על אחסנהבזמן האחרון יותר ויותר אנשים מחפשים מחסן להשכרה עבור תכולת בית או משרד. כאשר הביקוש עולה גם ההיצע חייב לעלות בהתאם. אך לא כל מחסן להשכרה יכול להיות ראוי לאחסון חפצים ורהיטים. חשוב שתשאלו את עצמכם מספר שאלות על אחסון דירות ומשרדים לפני שתבצעו את הצעד הזה, כך בעצם תוכלו לקבל את התשובות שיעזרו לכם לבחור את החברה שתספק לכם מחסנים להשכרה ואת האפשרות לאחסן אצלה ציוד מכל הסוגים. השכרת מחסנים יכול להיראות כמו דרך פשוט, הרי כמה זה יכול להיות מרוכב לאחסן חפצים? אך הבחירה שלכם עשויה להשליך באופן ישיר על התוצאה הסופית ועל איכות הריהוט שלכם גם אחרי התקופה שבה הוא מאוחסן.
השכרת מחסן יכולה להתבצע בתדירויות שונות, אך חשוב מאוד שתהיו בטוחים כי זה הצעד המתבקש במקרה שלכם. אחסון דירה או משרד יכול להתבצע במקרים שונים: אם הינכם משפצים את הדירה, אם הינכם עוברים לדירה קטנה יותר או אפילו אם אינכם עוזבים את הארץ לזמן מסוים ותרצו לשמור על הריהוט.
מחסן להשכרה ניתן למצוא בכל מיני מקומות כגון: מחסנים להשכרה במושבים, מחסן להשכרה במרכז, בצפון או בדרום. אך הבחירה שלכם בחברה שתספק לכם את השירות של השכרת מחסן תהיה קריטית. אנו נענה לכם על מספר שאלות קריטיות, כדי שתהיו בטוחים כי מחסן להשכרה שוכרים אך ורק אצלנו – למענכם ולמען הציוד שלכם שחשוב לא פחות. אנו נציע לכם מגוון רחב של מחסנים מכל הגדלים, כך שלא תצטרכו להתאים את הציוד אל השכרת מחסן – בדיוק להפך אנו נתאים את הציוד שלכם למחסן שאמור להכיל את כולו. מחסן להשכרה זה השירות הטוב ביותר עבור מרביתכם, להקל עליכם את כאב הראש ולפתור לכם שאלות רבות שעשויות לצוץ או להפריע לכם.
השכרת מחסן – שאלות ותשובות נפוצות.

 • יש לוודא את מיקום המחסן ושהמבנה עשוי מבטון. רצוי לבקר במקום ולהתרשם מאיכות, בטיחות, ניקיון ותחזוקת מקום האחסון ובנוסף לבדוק את אמינות ויציבות של חברת האחסנה.

 • עדיף וכדאי שחברת מחסנים להשכרה תיתן גם אפשרות לשירותי הובלה מלבד מחסנים להשכרה. זאת על מנת שהלקוח יקבל ביטוח ואחריות אחת מתחילת תהליך עזיבת הדירה לתקופת אחסנה ועד החזרת הציוד לדירה החדשה.

 • כאשר פונים לחברה למחסנים להשכרה אשר מספקת גם שירותי הובלה יש לדרוש שיגיע נציג לבית הלקוח ויתן הצעת מחיר עדכנית על פי התכולה להובלה ולאיחסון ויעריך את גודל המחסן להשכרה לו יזדקק הלקוח.

 • ישנן כמה סיבות: ראשית נוחות משום שלפעמים קיים צורך להגיע בזמן תקופת האיחסון על מנת להוציא או להכניס פריטים למחסן וכך ההגעה למחסנים להשכרה תהיה קרובה יותר.
  כמו כן, מחיר ההובלה בדרך כלל יהיה נמוך יותר כאשר השכרת מחסן יהיו במרכז במושבים. מחסנים להשכרה שנמצאים בעיר זקוקים לרישיון עסק, דבר אשר מאלץ לעמוד בסטנדרטים בטיחותיים גבוהים ומבטיח ללקוח למעשה שקט נפשי מול אפשרות של סגירת עסקים אשר קיימים במושבים וקיבוצים ללא רישיון עסק.

 • מבנה בטון משמעו (כמו בבית) שומר על התכולה מפני חום, קור, לחות ופגעי טבע.
  כך לאחר תקופת האחסנה הציוד אותו אחסנתם יחזור לביתכם כפי שהגיע למחסנים להשכרה ביום הראשון.

 • כאשר נועלים בשתי מנעולים אחד של הלקוח ושני של חברת האחסנה יש ביטחון ללקוח שאין גישה לאף אחד מלבדו לפתוח את המחסנים להשכרה כמו כספת.

 • תקופת אחסון דירה במחסנים להשכרה היא החל מהיום הראשון. החיוב מתבצע בחודש הראשון בשלמות ולאחר מכן בכל שבוע נוסף 30% מהסכום החודשי. כאשר יש עיכוב נוסף לתוך השבוע הרביעי מהחודש התשלום יהיה עבור חודש מלא.

 • קיימים מחסנים להשכרה בכל מיני גדלים (“קוב”) החל ממחסנים להשכרה של 10 קוב ומעלה כך שהלקוח מקבל מחסנים להשכרה בדיוק על פי תכולתו .

 • הדרך הפשוטה והרצויה ביותר היא לבוא להתרשם ולראות לפחות מחסן להשכרה אחד ולא להסתמך רק על תמונות והבטחות טלפוניות וכך לראות שהחברה מקצועית ואמינה.
  בנוסף לקבל המלצות מלקוחות קיימים אם אפשר.

תפריט נגישות

Call Now Button