השירותים שלנו

חברת “אחסון בטוח” מתמחה בנושא של אחסון דירות ותכולה לכל מטרה, אנו מביאים ניסיון רב בתחום של אחסון דירות ומשרדים כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר עם המקצועיות הגבוהה ביותר. אנו מציעים פתרונות אחסון ברמה גבוהה הן לקהל אוכלוסייה פרטי והן לקהל אוכלוסייה עסקי\מסחרי.
בחברת אחסון בטוח כל השירותים במקום אחד. אצלנו תוכלו לקבל את כל השירותים במקום אחד מרכזי –  כל שירותי אחסון דירה שיוצע לכם הכולל גם שירות אריזה, שירות הובלה אל מחסנים להשכרה או סידור הבית העוד.
למה זה חשוב אתם שואלים? משום שאף אחד לא רוצה להסתבך עם מספר רב של חברות, לא תרצו להתעסק גם עם חברת הובלות בנפרד, גם עם חברת אחסנה, וגם אולי לארוז בעצמכם.
תנו לחברה שלנו לבצע עבורכם הכל במקצועיות ואיכות ללא פשרות על מנת שהריהוט שלכם יישמר ברמה הגבוהה ביותר היישר אל מחסנים להשכרה מהטובים ביותר.
כאשר רוצים לחתום חוזה אצל חברה שמציעה אחסון דירה, כדאי מאוד לקרוא את המידע הזה שבוודאי יעזור לכם להחליט, בין אם זה לבחור בחברה שלנו שמציע שירותי אחסנה מתקדמים או בכל חברה אחרת.
המלצות היא לא סתם מילה בתחום אחסון דירות, המלצות מקצועיות ואמינות מאנשים שאתם מכירים וגם מאנשים שאתם לא מכירים באינטרנט לדוגמא, יכולים להוביל אתכם לסגור עסקה עם החברה או לבטל עסקה, ממש כך.
כל בעל חברה שמציע שירותי אחסנה ובכלל כל בעל חברה יודע כמה חשוב שירות הלקוחות וכמה זה משפיע על ההמלצות שייתנו אחר כך הלקוחות שלו, לכן יש משמעות גדולה לדעה של לקוחות שסיימו להשתמש בשירותים של החברה ויכולים לספק האם אכן תכולת הדירה נשמרה באיכות, האם המחיר ששילמו הוא הולם בהתאם לשירות שקיבלו, מה היא רמת האבטחה? לציוד יקר הערך שאפשר לאחסן? ועוד שאלות רבות שניתן לשאול.
בחברה שלנו תוכלו להיכנס לדף שכולו מוקדש להמלצות של לקוחות שיספרו על איכות השירות של אחסון דירות מקצועי.
השירותים שלנו

אחסון תכולת דירה בלי דאגות

אנו בחברת אחסון בטוח מתמחים בעיקר בתחום של אחסון דירות, אנו מספקים שירותי אחסון לכל סוגי הדירות בין אם מדובר בדירה קטנה או בדירה גדולה המכילה ציוד ותכולה רבים ומגוונים. אנו מתאימים את גודל המחסן לפי גודל התכולה ולא להפך, כך שתוכלו לאחסן את כל הציוד הנדרש שיש ברשותכם מבלי לדאוג או לחשוש שמא לא יהיה מספיק מקום. חברת אחסון בטוח מספקת כבר שנים רבות שירותי אחסון דירה, השירות מבוקש בקרב אנשים אשר עוברים לדירה קטנה יותר מהדירה בה שהו עד כה או מנגד לכאלה אשר עוזבים את הארץ לחו”ל.

שירותי אריזה – רק עם מקצוענים

אריזת דירה או משרד זה לא דבר שפשוט לבצע בצורה נכונה, אנו בחברת “אחסון בטוח” נביא לכם את כל הציוד הדרוש לצורך אריזת דירות בצורה נכונה ולא פחות חשוב נבצע עבורכם את העבודה כך שכל התהליך של ההובלה והפריקה ביעד החדש יהיה הרבה יותר פשוט, קל ונוח.

סידור הבית – מסדרים לכם את הבית

סידור נכון של הדירה או המשרד הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר כאשר עוברים למקום חדש. אנו בחברת “אחסון בטוח” נספק לכם שירות של סידור הבית תוך מתן דגש מרכזי על כל האלמנטים החשובים כיאה לאנשי מקצוע אשר חיים ונושמים הובלות ואריזות. אנו יודעים בדיוק מה צריך לעשות בכל שלב נתון, ונפתור אתכם מאחת המשימות הקשות והסבוכות ביותר.

שירותי הובלה – מובילים בטוח

החברה שלנו דוגלת בהובלה בטוחה ומהירה, כך שכל אחד מהלקוחות שלנו אשר זקוקים להובלה של דירה או משרד מקבל את השירות במהירות אך באותה הזדמנות גם בבטחה ובשמירה מרובה על התכולה ועל הציוד אותו אנו מעבירים ממקום אחד למקום שני. הובלת דירה או משרד זה לא עניין שאפשר להקל בו ראש, לכן חשובה מאוד שתתנו את המפתחות לחברה מנוסה ומיומנת בתחום – אנו בחברת “אחסון בטוח” מביאים שנים רבות של ניסיון בתחום ואין ספור לקוחות מרוצים אשר יודעים כי הובלות עושים רק עם “אחסון בטוח”.

תפריט נגישות

Call Now Button